Preisliste

Najwyższa jakość używanych w procesie leczenia narzędzi, materiałów i sprzętu oraz wyjątkowa dbałość o wykonywanie zabiegów zgodnie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości. Staramy się kalkulować nasze ceny tak, aby nasi Pacjenci mogli korzystać z jak najszerszego spektrum możliwości leczenia.

W Centrum Stomatologicznym NEODENTAL, lekarz przedstawia pełne koszty leczenia przed każdym zabiegiem, wymagana jest zawsze akceptacja Pacjenta.

Bardziej skomplikowane leczenie protetyczne, implantologiczne czy ortodontyczne wymaga konsultacji stomatologicznej oraz indywidualnej rozmowy lekarza z Pacjentem. Na takim badaniu możliwe jest przedstawienie wzajemnych oczekiwań co do efektów przyszłego leczenia oraz możliwe jest ustalenie proponowanych rabatów w przypadku kompleksowego leczenia.

W przypadku rozległych prac protetycznych ze względu na częstą konieczność leczenia interdyscyplinarnego (połączenia leczenia protetycznego z leczeniem ortodontycznym, chirurgicznym i periodontologicznym) ceny ustalane są indywidualnie po konsultacji w gabinecie.
    senden

    DE_dołącz do nas