About us

EN_Centrum Stomatologiczne NEODENTAL powstało w 2015 roku w wyniku zacieśnienia się współpracy dwóch bliskich przyjaciół jakimi od wielu lat są właściciele i założyciele centrum czyli Artur Lebiedź i Marcin Drążyk.

Obaj ukończyli Gdański Uniwersytet Medyczny w 2008 roku i choć rodzinnie zwiazani są z Rumią swoje dotychczasowe praktyki dentystyczne prowadzili dotąd na terenie Trójmiasta.

W 2014 roku postanowili stworzyć wspólnie centrum stomatologiczne, które jest skupione na pracy przy Pacjencie z zastosowaniem powiększenia. Wszystko po to, aby zmaksymalizować precyzyjność i dokładność zabiegów. Każdy z gabinetów działających w centrum został wyposażony w mikroskop stomatologiczny wraz z torem wizyjnym. Dzięki temu Pacjent w razie potrzeby może na żywo oglądać na zawieszonym nad głową telewizorze to co lekarz chce mu pokazać.

Obaj wraz ze swoim zespołem pracowników stawiają na bardzo dobry kontakt z Pacjentem dokładając wszelkich starań, aby Pacjent, który zgłosi się do centrum zawsze otrzymywał dokładną informację na temat aktualnego stanu jego uzębienia oraz możliwości leczenia jakie daje mu współczesna stomatologia.

Centrum Stomatologiczne NEODENTAL zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki oraz leczenia. Wykorzystywane są cyfrowe technologie do radiowizjografii firmy Planmeca. Leczenie kanałowe odbywa się z wykorzystaniem mikroskopu firmy Zeiss, a do wypełnienia kanałów używany jest system ciepłej, plastycznej gutaperki zapewniającej najszczelniejsze wypełnienue kanałów.

Dużo uwagi w Centrum poświęcono poczekalni dla Pacjentów. Duży telewizor, wygodna kanapa i oraz spokojna muzyka ma za zadanie zadbać o komfortowe samopoczucie Pacjentów. Szczególnie tych Pacjentów, którzy po raz pierwszy się u nas pojawili i nie zdążyli jeszcze przekonać o tym, że wizyty w Centrum Stomatologicznym NEODENTAL to sama przyjemność, o ile można o takowej mówić w gabinecie stomatologicznym.

EN_Lekarze dentyści

Artur Lebiedź

Marcin Drążyk

Wojciech Sosnowski

Pamela Dudek

Agata Rabeszko

Alicja Rodziewicz

Katarzyna Głodzik

Bartosz Kita

Klaudyna Pióro

EN_Asystentki stomatologiczne

Barbara Wasielewska

Anna Rogińska

Edyta Dobras

Agnieszka Wegner

Monika Olszewska

Martyna Karpik

Oliwia Gurska

EN_Recepcjia

Agata Gałka

Magda Labuda

Agata Rosłan

Zobacz opinie:

Artur Lebiedź

Współwłaściciel i założyciel Centrum Stomatologicznego NEODENTΛL.

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2008 roku.

Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantoprotetyki w tym Curriculum of Oral Implantology na Uniwersytecie im. J.W. Goethe we Frankfurcie nad Menem.

Zdobytą wiedzę wykorzystywał również w swojej pracy w trójmiejskich Gabinetach Stomatologicznych DENTUS, gdzie był szefem zespołu i koordynatorem staży podyplomowych. Na co dzień dba o dobry kontakt z Pacjentem możliwie dokładnie i jasno tłumacząc przyczyny dolegliwości oraz możliwości ich leczenia.

W Centrum Stomatologicznym NEODENTΛL zajmuje się kompleksowym leczeniem implantoprotetycznym oraz chirurgią stomatologiczną.

Prywatnie fascynat kina europejskiego oraz kolekcjoner płyt jazzowych. Miłośnik sportów zimowych, a w szczególności jazdy na snowboardzie.

W 2016 roku głównie z powodu rosnącego przy fotelu dentystycznym brzucha, zarażony biegami długodystansowymi. Podobno biega. Przygotowuje się i przygotowuje do dystansu maratońskiego.

Zobacz opinie:

Marcin Drążyk

Współwłaściciel i założyciel Centrum Stomatologicznego NEODENTΛL.
W 2008 roku ukończył studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, endodontycznym, chirurgicznym i protetycznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia. Posiada 7-letnie praktyczne doświadczenie w implantoprotetyce. Na co dzień wykorzystuje najnowocześniejsze techniki w leczeniu kanałowym przy użyciu systemów maszynowych do opracowania kanałów oraz ciepłej gutaperki. W naszym centrum zajmuje się Pacjentami, którzy trafiają do nas kierowani z innych gabinetów w celu usunięcia złamanych narzędzi kanałowych i udrożnienia kanałów o skomplikowanym przebiegu. Członek Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej. Absolwent Curriculum of Oral Implantology na Uniwersytecie im. J.W. Goethe we Frankfurcie nad Menem.

Prywatnie pasjonat starych samochodów oraz ojciec dwóch ślicznych dziewczynek.
Do dnia dzisiejszego nie wyzbył się słabości do konsol i gier typu FPP.

Zobacz opinie:

Wojciech Sosnowski

EN_Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem naszego zespołu od pierwszych dni działania NEODENTΛL. W codziennej pracy szczególną uwagę poświęca temu, by każda wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, zachowując najwyższe standardy nowoczesnej stomatologii. W sposób obrazowy przedstawia pacjentom istotę ich problemów i dostępne możliwości leczenia.
Aby zapewnić możliwie najwyższą precyzję i jakość, wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego oraz protetyki wykonuje przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach. Prywatnie pasjonat podróży i sportów zimowych. Regularnie startuje w zawodach biegowych na takich wydarzeniach jak Runmaggedon czy Mud Max. Póki co kawaler bez nałogów. Hobbystycznie zajmuje się fotografią.

Zobacz opinie:

Pamela Dudek

EN_Jest z nami właściwie od samego początku funkcjonowania Centrum Stomatologicznego NEODENTΛL. Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Od samego początku swoje umiejętności rozwija w kierunku stomatologii mikroskopowej. Zajmuje się w naszym centrum stomatologią zachowawczą oraz protetyką. Wykonuje odbudowy anatomiczne koron zębów oraz prace protetyczne z ceramiki. Pracuje w pełnej izolacji pola zabiegowego przy użyciu koferdamu. Uczestniczy w licznych kursach dotyczących odbudów estetycznych oraz leczenia kanałowego.

Pochłania ogromne ilości książek, a jej rekord w biegu na 10 km to fantastyczne 2,5 godziny…

Agata Rabeszko

EN_informacje

Alicja Rodziewicz

EN_informacje

Katarzyna Głodzik

EN_informacje

Zobacz opinie:

Bartosz Kita

EN_Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny. Dołączył do naszego zespołu od początku 2017 roku i stając się jego ważną częścią. Zajmuje się NEODENTΛL stomatologią zachowawczą, protetyką i chirurgią. W codziennej pracy ceni sobie precyzję dlatego praca przy wykorzystaniu mikroskopu jest dla niego priorytetem. Pacjenci cenią sobie jago profesjonalne podejście spokój i dokładność w trakcie wykonywanego leczenia.

Od lat w wolnym czasie zajmuje modelarstwem tworząc fantastyczne modele żaglowców. Fan alternatywnego rocka, niedoszły siatkarz.

Świeżo upieczony tata pięknej Bianki.

Klaudyna Pióro

EN_informacje

Barbara Wasielewska

EN_Basia to szefowa zespołu asystentek Centrum Stomatologicznego NEODENTΛL. Jest z nami najdłużej spośród wszystkich asystentek, jednak głównym powodem dla którego przewodzi całemu zespołowi asyst jest jej doświadczenie, najlepsza znajomość wszystkich procedur dotyczących leczenia, oraz przepisów sanepidowskich. Gwarantuje nam utrzymanie wzorowych standardów higieny w gabinetach oraz wraz z Agatą przyjmuje wszystkie kontrole sanepidowskie w naszym gabinecie. Każdorazowo potwierdzają one wysokie standardy jakie prezentujemy. Głównie asystuje przy zabiegach implantologicznych. Permanentnie uśmiechnięta. Namiętnie słucha muzyki symfonicznej przekonując nas, że jest to najwłaściwszy rodzaj muzyki do puszczania na recepcji. Póki co nie daliśmy się namówić. Uwielbia piesze wędrówki po górach, na które ucieka nam co roku na ponad 2 tygodnie. Używa płynu do naczyń do zmywarki, o czym mieliśmy przyjemność przekonać się na żywo.

Anna Rogińska

EN_informacje

Edyta Dobras

EN_informacje

Agnieszka Wegner

EN_informacje

Monika Olszewska

EN_informacje

Martyna Karpik

EN_informacje

Oliwia Gurska

EN_informacje

Agata Gałka

EN_Agata to bardzo ważna postać w naszym centrum, która spina wszystkie elementy funkcjonowania naszych gabinetów w jedną całość. Będąc kierownikiem recepcji odpowiada za możliwie perfekcyjną obsługę naszych Pacjentów. W trakcie ich oczekiwania na wizytę, dba o ich komfort, a u pierwszorazowych Pacjentów o obniżanie poziomu stresu. Do jej obowiązków należy również zaopatrzenie naszego gabinetu we wszystkie niezbędne do pracy materiały, narzędzia i sprzęty. Prowadzi negocjacje z naszymi dostawcami. Jest niezawodnym łącznikiem pomiędzy zespołem lekarzy a resztą personelu. Ma dwie twarze. Uśmiechniętą od ucha do ucha i tą groźną, gdy trzeba zwrócić na coś uwagę. Jest niezbędnym ogniwem dzięki, któremu wszystko działa zgodnie z planem. Jest również naszą nadworną florystką. Kocia mama, robi na drutach i jest plecakiem na motocyklu męża. Ma dwójkę dzieci, którymi opiekuje się jeszcze lepiej niż nami. Smakosz whiskey.

Magda Labuda

EN_Informacje

Agata Rosłan

EN_Informacje
    Send

    EN_dołącz do nas