Cennik

Najwyższa jakość używanych w procesie leczenia narzędzi, materiałów i sprzętu oraz wyjątkowa dbałość o wykonywanie zabiegów zgodnie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości. Staramy się kalkulować nasze ceny tak, aby nasi Pacjenci mogli korzystać z jak najszerszego spektrum możliwości leczenia.

W Centrum Stomatologicznym NEODENTAL, lekarz przedstawia pełne koszty leczenia przed każdym zabiegiem, wymagana jest zawsze akceptacja Pacjenta.

Światłoutwardzalnych wypełnień/odbudów kompozytowych
300zł - 500zł
Leczenie endodontyczne (kanałowe) w przypadku pierwotnego leczenia zębów siecznych (w cenie leczenia kanałowego są wszystkie niezbędne wizyty i zdjęcia RTG)
od 750zł
Leczenie endodontyczne (kanałowe) w przypadku najbardziej skomplikowanego powtórnego leczenia zębów trzonowych (w cenie leczenia kanałowego są wszystkie niezbędne wizyty i zdjęcia RTG)
do 2000zł
Ekstrakcje, czyli usunięcie zębów w znieczuleniu to koszt w zależności od stopnia skomplikowania zabiegu
400zł - 500zł
Dłutowania zębów lub ich korzeni (w tym dłutowanie zatrzymanego zęba mądrości)
550zł - 2000zł
Korony porcelanowe na podbudowach oraz pełnoceramiczne
od 1700 - 2750zł
Wybielanie zębów
od 550 - 1600zł
Zabieg wszczepienia implantu
od 2650zł
Zdjęcie RTG cyfrowe punktowe (radiowizjografia)
75zł
Zdjęcie RTG cyfrowe pantomograficzne
80zł
Tomografia komputerowa 3D
150zł - 350zł

Kompleksowe leczenie protetyczne, implantologiczne czy ortodontyczne wymaga konsultacji stomatologicznej oraz indywidualnej rozmowy lekarza z Pacjentem. Na takim badaniu możliwe jest przedstawienie wzajemnych oczekiwań dotyczących efektów przyszłego leczenia. Ustalany jest indywidualny plan leczenia, wykonywana jest dokumentacja fotograficzna oraz wykonywany kosztorys.

W przypadku rozległych prac protetycznych ze względu na częstą konieczność leczenia interdyscyplinarnego (połączenia leczenia protetycznego z leczeniem zachowawczym, ortodontycznym, chirurgicznym i periodontologicznym) ceny ustalane są indywidualnie po konsultacji w gabinecie.


    Wyślij

    dołącz do nas