Cennik

Najwyższa jakość używanych w procesie leczenia narzędzi, materiałów i sprzętu oraz wyjątkowa dbałość o wykonywanie zabiegów zgodnie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości. Staramy się kalkulować nasze ceny tak, aby nasi Pacjenci mogli korzystać z jak najszerszego spektrum możliwości leczenia.

W Centrum Stomatologicznym NEODENTAL, lekarz przedstawia pełne koszty leczenia przed każdym zabiegiem, wymagana jest zawsze akceptacja Pacjenta.

Światłoutwardzalnych wypełnień/odbudów kompozytowych
120zł -320zł
Leczenie endodontyczne (kanałowe) w przypadku pierwotnego leczenia zębów siecznych (w cenie leczenia kanałowego są wszystkie niezbędne wizyty i zdjęcia RTG)
od 350zł
Leczenie endodontyczne (kanałowe) w przypadku najbardziej skomplikowanego powtórnego leczenia zębów trzonowych (w cenie leczenia kanałowego są wszystkie niezbędne wizyty i zdjęcia RTG)
do 1300zł
Ekstrakcje, czyli usunięcie zębów w znieczuleniu to koszt w zależności od stopnia skomplikowania zabiegu
100zł - 350zł
Dłutowania zębów lub ich korzeni (w przypadku pełnego dłutowania zatrzymanego zęba mądrości)
100zł - 600zł
Korona porcelanowa (w przypadku korony licowanej porcelaną na podbudowie metalowej ze stopu Cr-Co w wielopunktowej odbudowie)
od 600zł
Wybielanie zębów
od 550zł
Zabieg wszczepienia implantu
od 2000zł
Zdjęcie RTG cyfrowe punktowe (radiowizjografia)
25zł
Zdjęcie RTG cyfrowe pantomograficzne
70zł
Tomografia komputerowa 3D
od 150zł

Kompleksowe leczenie protetyczne, implantologiczne czy ortodontyczne wymaga konsultacji stomatologicznej oraz indywidualnej rozmowy lekarza z Pacjentem. Na takim badaniu możliwe jest przedstawienie wzajemnych oczekiwań dotyczących efektów przyszłego leczenia. Ustalany jest indywidualny plan leczenia, wykonywana jest dokumentacja fotograficzna oraz wykonywany kosztorys.

W przypadku rozległych prac protetycznych ze względu na częstą konieczność leczenia interdyscyplinarnego (połączenia leczenia protetycznego z leczeniem zachowawczym, ortodontycznym, chirurgicznym i periodontologicznym) ceny ustalane są indywidualnie po konsultacji w gabinecie.


dołącz do nas